Aktualności

Ekskluzywny system bramek antykradzieżowych

            Ekskluzywny system z bezpiecznego, hartowanego szkła nadający niepowtarzalny charakter sklepom i butikom o wysokiej renomie. Czysta forma szklanej anteny i podstawa ze stali chromowanej doskonale komponują się z większością projektów architektonicznych wnętrz ekskluzywnych lokali.

 

 

            System DiamondGuard pracuję w technologii radiowej na częstotliwości 8,2MHz. Bramki mogą zabezpieczyć wejście o szerokości nawet do 200 cm (160 cm pomiędzy antenami oraz po 20 cm detekcji po zewnętrznych stronach). System produkowany jest w Europie zatem elektronika posiada funkcje automatycznego dostrajania się do otoczenia, gwarantuje to bezawaryjne działanie na lata i brak fałszywych alarmów.

 

 

            Promocyjna, całkowita cena systemu wraz z instalacją* to 2300,00 netto. System pochodzi z salonu wystawowego i jest w stanie bardzo dobrym z pełną roczną gwarancją. Na systemie możliwe mikro-ryski, które nie są widoczne przy normalnym użytkowaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Instalacja na terenie mazowsza, aglomeracji śląskiej, Wrocławia, Poznania, Olsztyna, Szczecina, Trójmiasta i Krakowa (oraz najbliższych okolic tych miast). Dojazd w inne miejsce Polski do uzgodnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dodano: 2010-02-26 20:44:46

Zabrania się kopiowania zdjęć lub tekstów w całości lub części bez pisemnej zgody ELKAM.
Copyright © 2010 ELKAM - All rights reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja tworzenie stron www

w kilku słowach: bramki antykradzieżowe, bramki antykradzieżowe warszawa, bramki sklepowe, bramki sklepowe warszawa, bramki antykradzieżowe do sklepów, bramki antykradzieżowe do aptek, systemy antykradzieżowe, systemy antykradzieżowe warszawa, klipsy antykradzieżowe, etykiety antykradzieżowe, metki antykradzieżowe, zabezpieczenia antykradzieżowe, serwis bramek antykradzieżowych, instalacja bramek warszawa, serwis bramek warszawa, licznik klienta, systemy zliczania, telewizja przemysłowa