Aktualności

Ekskluzywny system bramek antykradzieżowych

            Ekskluzywny system z bezpiecznego, hartowanego szkła nadający niepowtarzalny charakter sklepom i butikom o wysokiej renomie. Czysta forma szklanej anteny i podstawa ze stali chromowanej doskonale komponują się z większością projektów architektonicznych wnętrz ekskluzywnych lokali.

 

            System DiamondGuard pracuję w technologii radiowej na częstotliwości 8,2MHz. Bramki mogą zabezpieczyć wejście o szerokości nawet do 200 cm (160 cm pomiędzy antenami oraz po 20 cm detekcji po zewnętrznych stronach). System produkowany jest w Europie zatem elektronika posiada funkcje automatycznego dostrajania się do otoczenia, gwarantuje to bezawaryjne działanie na lata i brak fałszywych alarmów.

 

            Promocyjna, całkowita cena systemu wraz z instalacją* to 3900,00 netto. System pochodzi z salonu wystawowego i jest w stanie bardzo dobrym z pełną roczną gwarancją. Na systemie możliwe mikro-ryski, które nie są widoczne przy normalnym użytkowaniu.

 

 

 

 

 

 

 

*Instalacja na terenie mazowsza, aglomeracji śląskiej, Wrocławia, Poznania, Olsztyna, Szczecina, Trójmiasta i Krakowa (oraz najbliższych okolic tych miast). Dojazd w inne miejsce Polski do uzgodnienia.

 Dodano: 2010-02-26 20:44:46

Zabrania się kopiowania zdjęć lub tekstów w całości lub części bez pisemnej zgody ELKAM.
Copyright © 2010 ELKAM - All rights reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja tworzenie stron www