Aktualności

Standardowy system bramek antykradzieżowych

 

                    Standardowy system bramek antykradzieżowych pasujący do wnętrz większości lokali handlowych.  

 

 

             System JuniorGuard  produkcji węgierskiej pracuje w technologii radiowej na częstotliwości 8,2MHz. Bramki mogą zabezpieczyć wejście o szerokości nawet do 180 cm (140 cm pomiędzy parą anten oraz po 20 cm detekcji po zewnętrznych stronach). System produkowany jest w Europie zatem elektronika posiada funkcje automatycznego dostrajania się do otoczenia, gwarantuje to bezawaryjne działanie na lata i brak fałszywych alarmów.

 

               Promocyjna, całkowita cena pary bramek wraz z naszą instalacją to *2200,00 NETTO. System pochodzi z salonu wystawowego i jest w stanie bardzo dobrym z pełną roczną gwarancją. Na systemie możliwe drobne ryski, które nie są widoczne przy normalnym użytkowaniu. 

 

 

 

 

*Instalacja na terenie mazowsza, aglomeracji śląskiej,Wrocławia, Poznania, Olsztyna, Trójmiasta i Krakowa (oraz najbliższych okolic tych miast). Dojazd w inne miejsce Polski do uzgodnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dodano: 2012-04-17 13:43:29

Zabrania się kopiowania zdjęć lub tekstów w całości lub części bez pisemnej zgody ELKAM.
Copyright © 2010 ELKAM - All rights reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja tworzenie stron www

w kilku słowach: bramki antykradzieżowe, bramki antykradzieżowe warszawa, bramki sklepowe, bramki sklepowe warszawa, bramki antykradzieżowe do sklepów, bramki antykradzieżowe do aptek, systemy antykradzieżowe, systemy antykradzieżowe warszawa, klipsy antykradzieżowe, etykiety antykradzieżowe, metki antykradzieżowe, zabezpieczenia antykradzieżowe, serwis bramek antykradzieżowych, instalacja bramek warszawa, serwis bramek warszawa, licznik klienta, systemy zliczania, telewizja przemysłowa