Produkty

Oferta

BRAMKI ANTYKRADZIEŻOWE
Systemy antykradzieżowe, które posiadamy w ofercie działają w najbardziej popularnych częstotliwościach występujących na naszym rynku tj. radiowej 8,2 MHz oraz akustomagnetycznej 58kHz. Umożliwia to zabezpieczanie wejścia o każdej szerokości oraz dopasowanie systemu do charakteru prowadzonej przez Państwa działalności.
SYGNALIZACJA WŁAMANIA
Właścicielom prywatnych domów, mieszkań bądź lokali handlowo-usługowych proponujemy systemy sygnalizacji włamania najwyższej jakości, posiadające wymagane atesty i homologacje, dopuszczające je do użytku w obiektach o różnych klasach zagrożenia.
TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA
Nasza firma świadczy usługi w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej dla wszelkiego rodzaju obiektów handlowych, usługowych, mieszkalnych oraz terenów zewnętrznych.
LICZNIKI KLIENTÓW
Jednym z najnowszych systemów wspomagających prace są elektroniczne systemy zliczające klientów oraz podające liczbę odwiedzin w placówkach.
KONTROLA DOSTĘPU
W ofercie posiadamy systemy kontroli dostępu przeznaczone do wszelkiego rodzaju lokali użytkowych jak i prywatnych posesji.
SYSTEMY NAGŁOŚNIENIA
Ponadto oferujemy Państwu systemy nagłośnieniowe dla lokali handlowych, sal konferencyjnych, obiektów sportowych, kościołów, szkół itp. Rodzaj i typ urządzeń oraz konfigurację systemów dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klientów, ale także do panujących warunków środowiskowych.
Zabrania się kopiowania zdjęć lub tekstów w całości lub części bez pisemnej zgody ELKAM.
Copyright © 2010 ELKAM - All rights reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja tworzenie stron www