Produkty

BRAMKI ANTYKRADZIEŻOWE

Systemy antykradzieżowe, które posiadamy w ofercie działają w najbardziej popularnych częstotliwościach występujących na naszym rynku tj. radiowej 8,2 MHz oraz akustomagnetycznej 58kHz. Umożliwia to zabezpieczanie wejścia o każdej szerokości oraz dopasowanie systemu do charakteru prowadzonej przez Państwa działalności.

W dziedzinie zabezpieczeń nie ma rozwiązań standardowych gdyż każdy lokal jest inny. Biorąc pod uwagę szeroki zakres możliwości wszystkie wyceny i projekty wykonywane są indywidualnie dla każdego klienta, dopasowując optymalne rozwiązania technologiczne jak i cenowe.

Systemy nasze cechuje jakość europejskiego wykonania oraz nowoczesne wzornictwo.

Decydując się na zakup bramek maja Państwo gwarancję dobrego wyboru, ponieważ zostały one wykonane w oparciu o najnowsze technologie co eliminuje możliwość wystąpienia fałszywych alarmów i zapewnia długoletnie bezawaryjne działanie.

Design bramek stworzono na podstawie wyników badań rynkowych. W naszej ofercie odnajdą Państwo standardowe bramki chromowane, drewniane oraz takie o futurystycznych kształtach. Ponadto proponujemy systemy z wysuwaną płytą z pleksy którą można dopasować tak by bramki stanowiły integralną część wyposażenia lokalu oraz jedyne na rynku ekskluzywne systemy wykonane z bezpiecznego hartowanego szkła z możliwością podświetlania.

Nasza oferta zawiera kompleksowe rozwiązania antykradzieżowe dla lokali handlowych z każdej branży. Cała gama naszych akcesoriów kompatybilna jest z systemami wszystkich producentów dostępnymi na polskim rynku.

Posiadane przez nas akcesoria typu :

- klipsy uniwersalne o różnorodnych kształtach i kolorach,

- klipsy do okularów,

- klipsy do butelek,

- klipsy do blistrów,

- klipsy do pudełek,

- klipsy z alarmem,

- miękkie klipsy do portfeli, skór lub bielizny,

- samoprzylepne metki antykradzieżowe o rożnych wymiarach,

- linki do klipsów,

- szpilki metalowe i szpilki z tuszem oraz szeroka gama otwieraczy magnetycznych i elektronicznych dezaktywatorów do metek, pozwoli nam dopasować odpowiedni poziom zabezpieczenia do Państwa potrzeb.

Dodatkowo oferujemy klipsy i otwieracze w wersji „strong” dające przewagę nad potencjalnym złodziejem w przypadku kradzieży otwieracza z innego lokalu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy bezpłatną prezentację działania systemu antykradzieżowego w lokalu który ma być zabezpieczany (usytuowany w aglomeracji warszawskiej). Ponadto służymy swoim doświadczeniem celem zminimalizowania strat w Państwa placówkach handlowych.

 

W dziale PROMOCJE odnajdą Państwo ekskluzywny system bramek antykradzieżowych z bezpiecznego, hartowanego szkła w cenie 2300,00 netto wraz z instalacją oraz nowoczesny system TowerGuard w cenie 2100,00 netto wraz z instalacją.

 

   SYSTEMY W TECHNOLOGII RADIOWEJ 8,2 MHZ

 

 

 

 

 

                                                                                                             

                               Akcesoria w technologii radiowej 8,2 MHz

 

                                                         


            SYSTEMY W TECHNOLOGII AKUSTO-MAGNETYCZNEJ 58 KHZ 

                                          Akcesoria w technologii akusto-magnetycznej 58 kHz
Wyślij zapytanie

Adres e-mail*: Telefon :
Zabrania się kopiowania zdjęć lub tekstów w całości lub części bez pisemnej zgody ELKAM.
Copyright © 2010 ELKAM - All rights reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja tworzenie stron www

w kilku słowach: bramki antykradzieżowe, bramki antykradzieżowe warszawa, bramki sklepowe, bramki sklepowe warszawa, bramki antykradzieżowe do sklepów, bramki antykradzieżowe do aptek, systemy antykradzieżowe, systemy antykradzieżowe warszawa, klipsy antykradzieżowe, etykiety antykradzieżowe, metki antykradzieżowe, zabezpieczenia antykradzieżowe, serwis bramek antykradzieżowych, instalacja bramek warszawa, serwis bramek warszawa, licznik klienta, systemy zliczania, telewizja przemysłowa