Produkty

BRAMKI ANTYKRADZIEŻOWE

Systemy antykradzieżowe, które posiadamy w ofercie działają w najbardziej popularnych częstotliwościach występujących na naszym rynku tj. radiowej 8,2 MHz oraz akustomagnetycznej 58kHz. Umożliwia to zabezpieczanie wejścia o każdej szerokości oraz dopasowanie systemu do charakteru prowadzonej przez Państwa działalności.

W dziedzinie zabezpieczeń nie ma rozwiązań standardowych gdyż każdy lokal jest inny. Biorąc pod uwagę szeroki zakres możliwości wszystkie wyceny i projekty wykonywane są indywidualnie dla każdego klienta, dopasowując optymalne rozwiązania technologiczne jak i cenowe.

Systemy nasze cechuje jakość europejskiego wykonania oraz nowoczesne wzornictwo.

Decydując się na zakup bramek maja Państwo gwarancję dobrego wyboru, ponieważ zostały one wykonane w oparciu o najnowsze technologie co eliminuje możliwość wystąpienia fałszywych alarmów i zapewnia długoletnie bezawaryjne działanie.

Design bramek stworzono na podstawie wyników badań rynkowych. W naszej ofercie odnajdą Państwo standardowe bramki chromowane, drewniane oraz takie o futurystycznych kształtach. Ponadto proponujemy systemy z wysuwaną płytą z pleksy którą można dopasować tak by bramki stanowiły integralną część wyposażenia lokalu oraz jedyne na rynku ekskluzywne systemy wykonane z bezpiecznego hartowanego szkła z możliwością podświetlania.

Nasza oferta zawiera kompleksowe rozwiązania antykradzieżowe dla lokali handlowych z każdej branży. Cała gama naszych akcesoriów kompatybilna jest z systemami wszystkich producentów dostępnymi na polskim rynku.

Posiadane przez nas akcesoria typu :

- klipsy uniwersalne o różnorodnych kształtach i kolorach,

- klipsy do okularów,

- klipsy do butelek,

- klipsy do blistrów,

- klipsy do pudełek,

- klipsy z alarmem,

- miękkie klipsy do portfeli, skór lub bielizny,

- samoprzylepne metki antykradzieżowe o rożnych wymiarach,

- linki do klipsów,

- szpilki metalowe i szpilki z tuszem oraz szeroka gama otwieraczy magnetycznych i elektronicznych dezaktywatorów do metek, pozwoli nam dopasować odpowiedni poziom zabezpieczenia do Państwa potrzeb.

Dodatkowo oferujemy klipsy i otwieracze w wersji „strong” dające przewagę nad potencjalnym złodziejem w przypadku kradzieży otwieracza z innego lokalu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy bezpłatną prezentację działania systemu antykradzieżowego w lokalu który ma być zabezpieczany (usytuowany w aglomeracji warszawskiej). Ponadto służymy swoim doświadczeniem celem zminimalizowania strat w Państwa placówkach handlowych.

 

W dziale PROMOCJE odnajdą Państwo ekskluzywny system bramek antykradzieżowych z bezpiecznego, hartowanego szkła w cenie 3900,00 netto wraz z instalacją oraz nowoczesny system TowerGuard w cenie 2500,00 netto wraz z instalacją.

 

   SYSTEMY W TECHNOLOGII RADIOWEJ 8,2 MHZ

 

 

 

 

 

 

 

                      

                                                                                                             

                               Akcesoria w technologii radiowej 8,2 MHz

 

                                                         

                                            SYSTEMY W TECHNOLOGII AKUSTOMAGNETYCZNEJ 58 KHZ

 

                           Akcesoria w technologii Akustomagnetycznej 58kHzWyślij zapytanie

Adres e-mail : Telefon :
Wpisz dwa słowa wyświetlane poniżej
Zabrania się kopiowania zdjęć lub tekstów w całości lub części bez pisemnej zgody ELKAM.
Copyright © 2010 ELKAM - All rights reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja tworzenie stron www