Produkty

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA

Nasza firma świadczy usługi w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej dla wszelkiego rodzaju obiektów handlowych, usługowych, mieszkalnych oraz terenów zewnętrznych.

Wszystkie zdarzenia zapisywane są w formacie cyfrowym na dysku twardym. Rejestratory, które proponujemy posiadają rozbudowane funkcje zapewniające wyższy poziom bezpieczeństwa w Państwa lokalach tj.:

- detekcja ruchu w obrazie – nagrywanie nastąpi automatycznie gdy kamera zauważy ruch,

- cyfrowa rejestracja dźwięku – ukryty w odpowiedni sposób mikrofon pozwoli nam zarejestrować co dzieje się w lokalu podczas naszej nieobecności,

- praca w sieci – pozwoli nam na podgląd i podsłuch lokalu/domu z każdego miejsca na świecie przy pomocy Internetu,

- wyjścia alarmowe – wyjścia na dodatkowe syreny, sygnalizatory bądź czujki ruchu,

- informacje mailowe, telefoniczne czy też po prostu wywołanie alarm w momencie wystąpienia zaniku obrazu lub wykrycia ruchu.

 

Dostęp do ustawień chroniony hasłem, bezobsługowe działanie oraz menu w języku polskim sprawia że praca z naszymi systemami dla nikogo nie będzie problemem.

 

Posiadane w ofercie kamery telewizji przemysłowej należą do jednych z najbardziej zaawansowanych na naszym rynku i mogą być stosowane nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Precyzyjnie dobierzemy dla Państwa odpowiedni sprzęt wymagany w miejscach nieoświetlonych, naświetlonych w niskich temperaturach bądź to standardowe kamery, które można zainstalować w biurze, domu czy na parkingu.

Proponujemy m.in.:

- kolorowe kamery kopułowe wewnętrzne i zewnętrze,

- kolorowe kamery wewnętrzne i zewnętrzne na wysięgnikach posiadające odpowiedni

obiektyw dostosowany do rodzaju obserwowanego obszaru,

- hermetyczne kamery wandaloodporne zewnętrzne i wewnętrzne,

- kamery obrotowe oraz śledzące ruch,

- mikro-kamery oraz kamery ukryte m.in. w czujce dymu bądź ruchu.

 

W dziale PROMOCJE odnajdą Państwo kopmletny system telewizji przemysłowej w cenie 2500,00 netto wraz z instalacją.

 Wyślij zapytanie

Adres e-mail*: Telefon :
Zabrania się kopiowania zdjęć lub tekstów w całości lub części bez pisemnej zgody ELKAM.
Copyright © 2010 ELKAM - All rights reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja tworzenie stron www

w kilku słowach: bramki antykradzieżowe, bramki antykradzieżowe warszawa, bramki sklepowe, bramki sklepowe warszawa, bramki antykradzieżowe do sklepów, bramki antykradzieżowe do aptek, systemy antykradzieżowe, systemy antykradzieżowe warszawa, klipsy antykradzieżowe, etykiety antykradzieżowe, metki antykradzieżowe, zabezpieczenia antykradzieżowe, serwis bramek antykradzieżowych, instalacja bramek warszawa, serwis bramek warszawa, licznik klienta, systemy zliczania, telewizja przemysłowa