AAAAAA_dotestow

anteny

SYGNALIZACJA WŁAMANIA

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA

LICZNIKI KLIENTÓW

SYSTEMY NAGŁOŚNIENIA

KONTROLA DOSTĘPU

WYKRYWACZE METALU ORAZ BRONI

DOMOFONY ORAZ VIDEOFONY

BRAMKI ANTYKRADZIEŻOWE

Systemy antykradzieżowe, które posiadamy w ofercie działają w najbardziej popularnych częstotliwościach występujących na naszym rynku tj. radiowej 8,2 MHz oraz akustomagnetycznej 58kHz. Umożliwia to zabezpieczanie wejścia o każdej szerokości oraz dopasowanie systemu do charakteru prowadzonej przez Państwa działalności.
W dziedzinie zabezpieczeń nie ma rozwiązań standardowych gdyż każdy lokal jest inny. Biorąc pod uwagę szeroki zakres możliwości wszystkie wyceny i projekty wykonywane są indywidualnie dla każdego klienta, dopasowując optymalne rozwiązania technologiczne jak i cenowe.
Systemy nasze cechuje jakość europejskiego wykonania oraz nowoczesne wzornictwo.
Decydując się na zakup bramek maja Państwo gwarancję dobrego wyboru, ponieważ zostały one wykonane w oparciu o najnowsze technologie co eliminuje możliwość wystąpienia fałszywych alarmów i zapewnia długoletnie bezawaryjne działanie.
Design bramek stworzono na podstawie wyników badań rynkowych. W naszej ofercie odnajdą Państwo standardowe bramki chromowane, drewniane oraz takie o futurystycznych kształtach. Ponadto proponujemy systemy z wysuwaną płytą z pleksy którą można dopasować tak by bramki stanowiły integralną część wyposażenia lokalu oraz jedyne na rynku ekskluzywne systemy wykonane z bezpiecznego hartowanego szkła z możliwością podświetlania.
Nasza oferta zawiera kompleksowe rozwiązania antykradzieżowe dla lokali handlowych z każdej branży. Cała gama naszych akcesoriów kompatybilna jest z systemami wszystkich producentów dostępnymi na polskim rynku.
Posiadane przez nas akcesoria typu :
– klipsy uniwersalne o różnorodnych kształtach i kolorach,
– klipsy do okularów,
– klipsy do butelek,
– klipsy do blistrów,
– klipsy do pudełek,
– klipsy z alarmem,
– miękkie klipsy do portfeli, skór lub bielizny,
– samoprzylepne metki antykradzieżowe o rożnych wymiarach,
– linki do klipsów,
– szpilki metalowe i szpilki z tuszem oraz szeroka gama otwieraczy magnetycznych i elektronicznych dezaktywatorów do metek, pozwoli nam dopasować odpowiedni poziom zabezpieczenia do Państwa potrzeb.
Dodatkowo oferujemy klipsy i otwieracze w wersji „strong” dające przewagę nad potencjalnym złodziejem w przypadku kradzieży otwieracza z innego lokalu.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy bezpłatną prezentację działania systemu antykradzieżowego w lokalu który ma być zabezpieczany (usytuowany w aglomeracji warszawskiej). Ponadto służymy swoim doświadczeniem celem zminimalizowania strat w Państwa placówkach handlowych.

W dziale PROMOCJE odnajdą Państwo ekskluzywny system bramek antykradzieżowych z bezpiecznego, hartowanego szkła w cenie 2300,00 netto wraz z instalacją oraz nowoczesny system TowerGuard w cenie 2100,00 netto wraz z instalacją.

KONTAKT